Oświetlenie stanowi ważny element naszego życia i jest istotnym czynnikiem mającym wpływ na bezpieczeństwo. W ostatnich latach rosnące ceny energii elektrycznej skutecznie motywują przedsiębiorców do poszukiwań rozwiązań, które ograniczą ich koszty z tego tytułu.

Nasza propozycja współpracy pozwala podmiotom gospodarczym na znaczne oszczędności. Produkowane przez nas sterowniki dopasowują prąd zasilający do prawdziwych wymagań źródeł światła. Dzięki temu różnica w jakości oświetlenia nie jest odczuwalna, natomiast oszczędności mogę sięgać nawet 35%. W każdym momencie nasze urządzenia spełniają wymagania obowiązującej normy PN-EN 13201. Dzięki ich zastosowaniu wyraźnie obniżają się koszty konserwacji lamp, gdyż właściwie eksploatowane źródła światła pracują dwukrotnie dłużej.

podmiotygospodarcze

W ramach współpracy z naszą firmą nie jest wymagany wkład własny. Całość kosztów inwestycji czyli pomiary, montaż, sprzęt oraz uruchomienie instalacji jest w pełni finansowane przez Energy Profil Group. Nie wymagamy żadnych opłat wstępnych, żadnych gwarancji. Nasza umowa nie zwiększa zadłużenia. W ramach proponowanego przez nas partnerstwa oferujemy bezpłatną gwarancję, serwis oraz udział w oszczędnościach. Precyzyjny licznik prądu wskazuje oszczędności, a zarobionymi w ten sposób pieniędzmi dzielimy się z klientem. Dostarczamy reduktory mocy zupełnie bezpłatnie, a koszt zakupu urządzenia spłacany jest z oszczędności, które ono generuje.

Naszą zasadą jest podział zysków wynikających z oszczędności.

Korzyści dla naszego Partnera

Brak kosztów

Nasi Partnerzy nie ponoszą żadnych kosztów inwestycji. Całość jest w pełni finansowana przez Energy Profil Group.

Bez ryzyka

Nasi Partnerzy nie są obarczeni ryzykiem związanym ze zmniejszonym, różnym od zakładanego, poziomem oszczędności.

Solidny partner

Jesteśmy firmą z szerokim doświadczeniem w zagadnieniach związanych z oszczędzaniem energii elektrycznej.

Znaczne oszczędności

Od pierwszego dnia uruchomienia instalacji energetycznej nasz Klient oszczędza konkretne pieniądze.

System LES-Net: