Firma Energy Profil Group sp. z o.o. powstała z myślą o dostarczeniu dla sektora gospodarki i sektora publicznego nowoczesnych rozwiązań technologicznych mających na celu obniżenie zużycia energii elektrycznej oraz optymalizację kosztów. Jesteśmy producentem najwyższej klasy urządzeń służących oszczędzaniu energii elektrycznej – reduktorów mocy.

Produkowane przez nas sterowniki dopasowują prąd zasilający do rzeczywistych wymagań źródeł światła. Dzięki temu jakość oświetlenia pozostaje bez zmian, natomiast oszczędności mogą sięgać nawet 35%. Nasze urządzenia z niezwykłą precyzją dokonują właściwych pomiarów i na ich podstawie doprowadzają odpowiednią ilość energii zgodnie z założonym efektem świetlnym, by w końcowym efekcie zminimalizować koszty.

onas

Urządzenia są przystosowane do pracy w zewnętrznej i wewnętrznej infrastrukturze oświetlenia. Obszary zastosowań naszych reduktorów to zarówno ulice, autostrady, węzły komunikacyjne, jak i obiekty zamknięte takie, jak hale targowe, centra logistyczne, dworce kolejowe i autobusowe. Na terenie Polski pracuje ponad 1500 naszych sterowników, między innymi w Katowicach, Krakowie, Częstochowie, Myślenicach, Olkuszu, Wodzisławiu Śląskim, Andrychowie, Zabrzu i Rudzie Śląskiej oraz w wielu innych miejscach.

Energy Profil Group w liczbach
1500
Tyle reduktorów mocy naszej produkcji pracuje na terenie Polski, aby oszczędzać energię
35%
Oszczędności tego rzędu są możliwe, dzięki zastosowaniu naszych urządzeń
9
Tyle nagród zdobyły nasze sterowniki na targach oraz wystawach branżowych
1
Jako jedyni na rynku dostarczamy urządzenia zupełnie nieodpłatnie

System LES-Net: